Sorting by

×
Foto: 100 jaar GK te Grijpskerk

Lezen: een overzicht van de geschiedenis van PKN Grijpskerk e.o.

GerefomeerdeKerken.info besteedt in een tweedelige serie aandacht aan de geschiedenis van onze gemeente. Deze website is gewijd aan de landelijke en regionale geschiedenis van de Gereformeerde Kerken in Nederland.

In het tweeluik is onder andere aandacht voor het ontstaan van de gemeente in de 19e eeuw en de bouw en latere renovatie van het kerkgebouw aan de Nicolaas Grijpstraat. Foto’s, krantenknipsels en portretten van uit predikanten zorgen ervoor dat de lezer een helder beeld krijgt van wat er in het verleden in onze gemeente heeft plaatsgevonden.

Lees deze serie door op de onderstaande knoppen te klikken. 

Deel dit bericht

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Lees meer

KINDERNEVENDIENST!!!!!

Bericht van de kindernevendienst: Vanwege de huidige coronasituatie is er de komende tijd geen kindernevendienst in de kerk. We vinden het erg jammer maar zullen

Lees verder »