Sorting by

×
Foto: 100 jaar GK te Grijpskerk

Geschiedenis PKN Grijpskerk e.o.

GerefomeerdeKerken.info besteedt in een tweedelige serie aandacht aan de geschiedenis van de gereformeerde kerk in Grijpskerk. In het tweeluik is onder andere aandacht voor het ontstaan van de gemeente in de 19e eeuw en de bouw en latere renovatie van het kerkgebouw aan de Nicolaas Grijpstraat. Foto’s, krantenknipsels en portretten van predikanten zorgen ervoor dat de lezer een helder beeld krijgt van wat er in het verleden in onze gemeente heeft plaatsgevonden.

Lees deze serie door op de onderstaande knoppen te klikken. 

Deel dit bericht

Lees meer

SCHOONMAAK KERKGEBOUW

Nu  het nieuwe seizoen van start kan gaan willen we alle ruimtes ook weer lekker schoonmaken. Daar hebben we uw hulp bij nodig, zowel mannen

Lees verder »

IN GESPREK MET…..

In gesprek met Nellie Ruiter, 65 jaar oud en wonende aan de Molenstraat 25 in Grijpskerk Getrouwd met Jan Nellie gaat graag met mensen om,

Lees verder »