Sorting by

×
Foto: 100 jaar GK te Grijpskerk

Geschiedenis PKN Grijpskerk e.o.

GerefomeerdeKerken.info besteedt in een tweedelige serie aandacht aan de geschiedenis van de gereformeerde kerk in Grijpskerk. In het tweeluik is onder andere aandacht voor het ontstaan van de gemeente in de 19e eeuw en de bouw en latere renovatie van het kerkgebouw aan de Nicolaas Grijpstraat. Foto’s, krantenknipsels en portretten van predikanten zorgen ervoor dat de lezer een helder beeld krijgt van wat er in het verleden in onze gemeente heeft plaatsgevonden.

Lees deze serie door op de onderstaande knoppen te klikken. 

Deel dit bericht

Lees meer

Kaarten en postzegels

Al jarenlang worden er in het hele land door vrijwilligers postzegels en kaarten ingezameld voor zendingswerk van Kerk in Actie en de Gereformeerde Zendingsbond. Zo

Lees verder »